Zarząd


Anna Prymakowska


Prezes zarządu Merlin Group S.A. Karierę w E-commerce rozpoczęła w 2010 roku w jednej ze Spółek Grupy Naspers w Niemczech. Przez kolejne lata konsekwentnie rozwijała swój know how budowania strategii handlowej, zarządzania produktem i wprowadzania kategorii produktowych w Polsce i Europie, przechodząc drogę od category managera do dyrektora zakupów w globalnych organizacjach. Z Merlin Group związana od 2017 roku pierwotnie w roli dyrektora handlowego odpowiedzialnego za zbudowanie od podstaw silnego zespołu handlowego, wprowadzenie nowych kategorii produktowych i odbudowanie utraconej wcześniej pozycji marki merlin na rynku. Absolwentka Ekonomii Przedsiębiorstwa w Rheinische Fachhochschule w Niemczech, gdzie spędziła wiele lat swojego życia.


Agnieszka Wójcik


Członek Zarządu, od dwóch lat związana jest z grupą Merlin, gdzie zajmuje stanowisko Dyrektora Finansowego. Posiada 14-letnie doświadczenie w obszarze finansów, które zdobywała najpierw w firmie Empik a następnie przez 8 lat w strukturach polskiego oddziału niemieckiej firmy Eventim. Odpowiadała m.in. za rozwój firm, w tym fuzje i przejęcia, finansowanie i sprawy podatkowe, a także planowanie i kontrolę. Posiada również bogate doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, definiowaniu strategii i procesów biznesowych oraz rozwoju biznesu e-commerce. Jest absolwentką Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych z audytu i rewizji finansowej na Uniwersytecie Warszawskim.


Marek Belniak


Członek Zarządu Merlin Group S.A., od roku 1989 aktywnie prowadzi działania w zakresie handlu oraz obrotu towarami w Polsce i na rynkach zagranicznych. Od 1995 roku współwłaściciel firmy BASS, specjalizującej się w sprzedaży towarów i usług, obecnie przede wszystkim przez Internet. BASS jako jedna z pierwszych polskich firm, zaoferowała swoim klientom w latach 90 XX wieku, towary tak znanych producentów jak SONY, PHILIPS, PANASONIC czy SHARP. Obecnie spółka BASS Polska skupia się na oferowaniu swoim klientom produktów z kategorii narzędzi do warsztatu, biura i ogrodu, serwisu oraz dostępu do części zamiennych. W roku 2001 Marek Belniak stał się udziałowcem spółki WaveNet, w której pełni funkcję członka zarządu. Prywatnie, pasjonat psychologii, zwierząt oraz aktywnego spędzania czasu..